Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 1+1 Prane Mozaikut te Tiranes (ID B21059) Tirane

 • €300
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 1+1 Prane Mozaikut te Tiranes (ID B21059) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21059
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Prane Mozaikut te Tiranes , jepet me qera apartament 1+1 ,ne pallat te ri, kati 8, me siperfaqe   74  m2. Apartamenti eshte  i shruar i gjithi me parket dhe i oranizuar ne dy dhoma korridori lidhes ,banjo dhe ballkon .

Jepet me qera    300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Zogu i Pare, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 26, 2021 at 8:44 am
 • Property ID: B21059
 • Price: €300
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra