Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 tek Siri Kodra (ID B21021) Tirane

 • €350
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1 tek Siri Kodra (ID B21021) Tirane

Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21021
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Ne rrugen Siri Kodra, tek ish ish punishtja e pastave jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 4. Siperfaqe 85 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, eletroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, ashensor. Zone e e rrethuar nga te gjithe sektoret e sherbimeve.

Lirohet  ne daten 20/12/2021

Jepet me qera    350 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Frigoriferi, Kompleksi Usluga, Medreseja, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 10, 2021 at 12:10 pm
 • Property ID: B21021
 • Price: €350
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra