Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 tek Fresku (ID B21022) Tirane

 • €200
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1 tek Fresku (ID B21022) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: B21022
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Fresku, prane restorantit, jepet apartament me qera 1+1, ne pallat te ri, kati 5. Siperfaqe 60 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, ashensor.

Jepet me qera    200 euro/25000 leke ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 26, 2021 at 1:39 pm
 • Property ID: B21022
 • Price: €200
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra