Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 tek Harry Fultz (ID B21112) Tirane

 • €350
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1 tek Harry Fultz (ID B21112) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21112
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Harry Fultz, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 80 m2, 1 dhome gjumi, 1 banjo, ambient gatimi me vete, sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, parket, kondicioner ,superinvestim.

Jepet me qera         350 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Laprake, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga Fortuzi, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:16 pm
 • Property ID: B21112
 • Price: €350
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra