Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 tek Materniteti i Ri (ID B21020) Tirane

 • €240
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1 tek Materniteti i Ri (ID B21020) Tirane

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: B21020
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Materniteti i Ri, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 4. Siperfaqe 74 m2, 1 dhome,1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, TV eshte LCD Samsung dhe jo si TV ne foto, instalim interneti po ashtu, eletroshtepiaket e nevojshme te reja, ashensor, kondicioner. Pallati eshte shume cilesor pa demtime nga termeti, vendparkim i garantuar. Me date 1 Maj lirohet

Jepet me qera     240 euro/30 000 leke ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 23, 2021 at 8:49 am
 • Property ID: B21020
 • Price: €240
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra