Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 Tek Myslym Shyri (ID B2108) Tirane

 • €800
Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1 Tek Myslym Shyri (ID B2108) Tirane

Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: B2108
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 96
 • 2019
 • Year Built

Description

Tek Myslym Shyri, afer tregut Cam jepet apartament 1+1 me qera, ne pallat te ri, kati 8 (i fundit). Siperfaqe 96 m2, 1 dhome gjumi, 2 banjo, sallon ndenje, 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar luks, parket, kondicioner, sistem kapot, elektroshtepiake bashkohore, ashensor. Pallati eshte ndertim i vitit 2019 dhe eshte shume cilesor.

Jepet me qera   800 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 4, 2022 at 11:13 am
 • Property ID: B2108
 • Price: €800
 • Property Size: 96
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra