Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 1+1 tek Rruga e Durresit (ID B21130) Tirane

 • €350
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 1+1 tek Rruga e Durresit (ID B21130) Tirane

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21130
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Rruga e Durresit, prane Ministrise se Arsimit, jepet me qera apartament 1+1 ,ne pallat egzistues, kati i 4, me siperfaqe  70 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, salloni, ballkoni i mbyllur dhe tualeti. I mobiluar ne menyre bashkekohore.

Jepet me qera    350 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 27, 2021 at 2:39 pm
 • Property ID: B21130
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT