Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 tek Rruga e Kavajes (ID B21019) Tirane

 • €240
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1 tek Rruga e Kavajes (ID B21019) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: B21019
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 86
 • m2

Description

Tek Rruga e Kavajes, prane Condor Center jepet me qera apartament 1+1 ,ne pallat te ri, kati 7. Siperfaqe 86 m2, 1 dhome, 1 banjo, sallon dhe kuzhine, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiake te nevojshme, ashensor, sistem kapot, kondicioner. Apartamenti gjendet ne nje zone shume te kerkuar dhe e rrethuar nga sektoret e sherbimeve. Preferohen familjare

Jepet me qera      240 euro/30 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 20, 2021 at 8:38 am
 • Property ID: B21019
 • Price: €240
 • Property Size: 86 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra