Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 ne Bllok (ID B22115) Tirane

 • €450
Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 ne Bllok (ID B22115) Tirane

Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22115
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Bllok, rruga Brigada VIII jepet apartament me qera 2+1, ne pallat ekzistues, kati 2. Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma, 1 banjo, sallon dhe kuzhine me vete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, eletroshtepiake te reja, parket, kondicioner ne cdo dhome, sistem kapot.

Jepet me qera        450 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 12, 2021 at 7:57 am
 • Property ID: B22115
 • Price: €450
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra