Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 ne Qender (ID B22043) Tirane

 • €600
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 ne Qender (ID B22043) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B22043
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 122
 • m2

Description

Ne zemer te Tiranes , tek fillimi i  Myslym Shyrit jepet me qera apartament 2+1  me siperfaqe 122m2 , kat i 2 , ne pallat te ri. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , 2 tualete , 3 ballkone . Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore me cdo gje te re dhe e arreduar me arkitekt.

Jepet me qera 600 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Medreseja, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 1:47 pm
 • Property ID: B22043
 • Price: €600
 • Property Size: 122 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi