Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera prane Concordit (ID B22058) Tirane

 • €330
5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera prane Concordit (ID B22058) Tirane

5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B22058
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Prane Concordit , rruga 5 Maji ,jepet apartament me qera, ne pallat te ri , kati 6. Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma, 2 banjo, 2 ballkone. Apartamenti eshte vetem me kundrabufe, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem kapot, ashensor.

Jepet me qera       330 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Frigoriferi, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 21, 2021 at 1:31 pm
 • Property ID: B22058
 • Price: €330
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra