Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 tek Hotel Diplomati (ID B2215) Tirane.

 • €350
Diplomat hotel tirane
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 tek Hotel Diplomati (ID B2215) Tirane.

Diplomat hotel tirane
 • €350

Overview

Property ID: B2215
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Ne rrugen Irfan Tomini, prane Diplomatit  jepet me qera apartament 2+1 ne pallat ekzistues , kati 2 ,i rikonstruktuar plotesisht . Me siperfaqe te brendshme 74 m2 . Sallon ndenje , 2 dhoma gjumi te shtruara me parket , 1 banjo,ballkon ,kondicioner  , dhe pozicionimi i aparatamentit eshte me pamje nga rruga kryesore

Jepet me qera 350 euro ne muaj.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Globe, Kodra e Diellit, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2021 at 10:00 am
 • Property ID: B2215
 • Price: €350
 • Property Size: 74 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi