Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 Tek Komuna e Parisit (ID B22065) Tirane

 • €330
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 Tek Komuna e Parisit (ID B22065) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B22065
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115

Description

Tek Komuna e Parisit jepet apartmanet 2+1 me qera me siperfaqe 115 m2, kati 2, i mobiluar, pallat i ri, ashensor, sistem kapot, sistem chiller, pallat antisizmik, termo dhe hidro izolim, mundesi parkimi ne lagje, apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 330 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Selitë, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2021 at 8:19 am
 • Property ID: B22065
 • Price: €330
 • Property Size: 115
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda