Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga 5 Maji (ID BV247) Tirana

 • €250
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga 5 Maji (ID BV247) Tirana

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV247
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek Rruga 5 Maji , jepet apartament me qera 2 + 1 + 1 ballkon me sipërfaqe 120 m2, Kati 2, vile 3, i mobiluar . Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, salloni, 2 tualete dhe 1 ballkon, te gjitha te rikonstruktuara .

Cmimi 250 Euro | Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 23, 2021 at 12:37 pm
 • Property ID: BV247
 • Price: €250
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra