Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 tek Rruga e Kavajes (ID B22039) Tirane

 • €400
Globe, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament me qera 2+1 tek Rruga e Kavajes (ID B22039) Tirane

Globe, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22039
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes, prane Globe, jepet apartament me qera 2+1, ne pallat te ri, kati 8(jo i fundit). Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma, sallon dhe kuzhine, 1 banjo, 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiaket e nevojshme, sistem kapot, ashensor, ndricim natyral gjate gjithe dites.

Jepet me qera      400 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e KavajĂ«s
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 21, 2021 at 8:17 am
 • Property ID: B22039
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra