Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 3+1 tek Materniteti i Ri (ID B2305) Tirane

 • €250
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 3+1 tek Materniteti i Ri (ID B2305) Tirane

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B2305
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140

Description

Tek Materniteti i ri, prane pasticeri Tito jepet apartament me qera 3+1, ne pallat te ri, kati 1. Siperfaqe 140 m2, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma bosh, kuzhine, sallon ndenje. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiake te nevojshme, oborr per te parkuar makinen. Apartamenti gjendet ne nje zone familjare dhe e rrethuar me te gjithe sektoret e sherbimeve.

Jepet me qera   250 euro/30.500 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Porcelani, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 20, 2021 at 10:24 am
 • Property ID: B2305
 • Price: €250
 • Property Size: 140
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra