Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek ish Fusha Aviacionit (ID B21028) Tirane

 • €260
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek ish Fusha Aviacionit (ID B21028) Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €260

Overview

Property ID: B21028
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek ish Fusha e Aviacionit, prane restorant Family, jepet apartament me qera 1+1,ne pallat te ri, kati 10 i parafundit. Siperfaqe 50 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha paisjet elektroshtepiake cilesore, linje interneti, kondicioner, me hapesire parkimi. Pallat i surverjuar me kamera, i administruar.

Jepet me qera       260 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Pallati me Shigjeta, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 22, 2021 at 8:36 am
 • Property ID: B21028
 • Price: €260
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra