Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera tek Mihal Grameno (ID B21111) Tirane

 • €200
Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera tek Mihal Grameno (ID B21111) Tirane

Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: B21111
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Prane  Mihal Grameno , tek rruga Ali Visha jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 50m2, kati 5 ne pallat egzistues, Apartamenti norganizohet ne sallon ndeneje, ambjent gatimi ,dhome gjumi , tualet, Eshte totalisht i restauruar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Jepet me qera 200 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Pazari i Ri, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:14 pm
 • Property ID: B21111
 • Price: €200
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi