Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera Tek Rruga Fortuzi (ID BL220) Tirane

 • €325
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera Tek Rruga Fortuzi (ID BL220) Tirane

Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €325

Overview

Property ID: BL220
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Ne rrugen “Fortuzi”, prane qendres, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 72 m2, i mobiluar, kati 1, pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ballkon i pershtatur dhe ne kend gatimi, tualet.

Jepet me qera 325 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Duri, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 23, 2021 at 12:29 pm
 • Property ID: BL220
 • Price: €325
 • Property Size: 72 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra