Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera tek Varri Bamit (ID B22044) Tirane

 • €280
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera tek Varri Bamit (ID B22044) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B22044
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Varri i Bomit jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70m2  , kati 5 , ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje, tualet. Ka hapsire te bollshme dhe eshte totalisht e mobiluar me te gjitha kushtet.

Jepet me qera 280 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Porcelani, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 30, 2021 at 8:28 am
 • Property ID: B22044
 • Price: €280
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi