Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 ne Ali Dem (ID B11134)

 • €53,500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 ne Ali Dem (ID B11134)

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €53,500

Overview

Property ID: B11134
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57
 • m2

Description

Ne Ali Dem tek  rruga Idriz Dollaku prane fushes se Ali Demit shitet apartament 1+1 ne pallat ekzistues , siperfaqja 57 m2 ,kati i 4 , imobiluar plotesisht , me HIPOTEKE , ballkon , pallat i miradministruar  nga banoret . Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara se fundmi , me te gjithe facilitet e nevojshme prane si farmaci , kopsht, cerdhe dhe stacionin e linjes urbane.

 

Shitet 53.500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Uzina e Traktorëve
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 5, 2021 at 3:57 pm
 • Property ID: B11134
 • Price: €53,500
 • Property Size: 57 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra