Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 ne don Bosko Tirane (ID B1101)

 • €68,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 ne don Bosko Tirane (ID B1101)

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €68,000

Overview

Property ID: B1101
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Ne Don Bosko prane kishes katolike shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri pallatesh kati i 1 i banimit ,siperfaqe 64 m2 , me hipoteke i kompletuar me te gjitha, sistem ngrohje qendrore ,mobilim shume pak i perdorur , te gjitha punimet ne apartament jane bere ekstra jo nga firma . Mundesi e mire dhe per investim pasi apartamentet ne zone jepen 350-450 euro me qera . Pjesa me e madhe e apartamenteve ne kompleks jane te dhena me qera per zyra, klinika, agjensi te ndryshme sherbimesh .

Shitet 68 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Bogdanve, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 2, 2021 at 11:25 am
 • Property ID: B1101
 • Price: €68,000
 • Property Size: 64 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra