Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Fresk (ID B11052) Tirane

 • €49,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Fresk (ID B11052) Tirane

 • €49,000

Overview

Property ID: B11052
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Fresk, shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 3, me ashensor. Siperfaqe e perbashket 70 m2, nga te cilat  (me hipoteke 60 m2) . Apartamenti eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, sallon ndenje me  ambient gatimi, tualet dhe ballkon, pjeserisht i mobiluar.

Shitet 49000 euro I DISKUTUESHEM

Address

 • City Tiranë
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Linze, Tufinë, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 1:28 pm
 • Property ID: B11052
 • Price: €49,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra