Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 ne Laprake (ID B11116) Tirane

 • €48,000
Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 ne Laprake (ID B11116) Tirane

Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €48,000

Overview

Property ID: B11116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Laprake, rruga Pandi Dardha  shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 4(jo i fundit) ,me hipoteke dhe i rivlersuar. Siperfaqe 60 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti ka nevoje per investim brenda, shitet bosh ose me mobiliet e vjetra.

Shitet           48 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Kontakt / Magnet
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 15, 2021 at 7:47 am
 • Property ID: B11116
 • Price: €48,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra