Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 ne Qender(ID B1119)Tirane

 • €71,000
Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 ne Qender(ID B1119)Tirane

Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €71,000

Overview

Property ID: B1119
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62
 • m2

Description

Ne qender te Tiranes, rruga Bardhok Biba shitet apartament, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 62 m2.1 banjo, sallon ndenje, verande te madhe te mbuluar. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore, i restauruar me punime gipsi, instalimke te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner. Apartamenti gjendet ne zemer te Tiranes me akses te te gjithe sektoreve te sherbimit.

Shitet     71 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 16, 2021 at 3:48 pm
 • Property ID: B1119
 • Price: €71,000
 • Property Size: 62 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra