Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 prane Harry Fultz (ID B11113) Tirane

 • €65,000
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 prane Harry Fultz (ID B11113) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B11113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57.6

Description

Prane Harry Fultz, shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 3, me hipoteke. Siperfaqe 57,6 m2, 1 dhome, 1 banjo. Apartamenti eshte i rikontstruktuar kohet e fundit, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, gjysem parket.

Shitet        65 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 23, 2021 at 8:41 am
 • Property ID: B11113
 • Price: €65,000
 • Property Size: 57.6
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra