Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 ne Fresk (ID B11046) Tirane

 • €52,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 ne Fresk (ID B11046) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €52,000

Overview

Property ID: B11046
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 86
 • 86

Description

Tek Fresku rruga Muhamet Deliu prane shkolles 17 shkurti  shitet apartament 1+1 ne pallat te ri. kati i 6 dhe i fundit. Siperfaqe 86 m2 , me hipoteke ,tualet  e gjitha e shtruar me parket  i pamobiluar  me ashensor

Shitet 52000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Linze, Oxhaku, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2021 at 2:38 pm
 • Property ID: B11046
 • Price: €52,000
 • Property Size: 86 86
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra