Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 te Ish-Parku i Autobuseve (ID B1117)

 • €51,000
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 te Ish-Parku i Autobuseve (ID B1117)

 • €51,000

Overview

Property ID: B1117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Description

Ne Rrugen e Kavajes, prane Delijorgjit shitet Apartament ne pallat ekzistues, 1+1 me siperfaqe 56 m2, kati 2, bosh, 1 dhome gjumi dhe nje banjo. Me hipoteke .

 

Shitet: 51.000 euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Misto Mame, Pallati me Shigjeta
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 5, 2021 at 10:52 am
 • Property ID: B1117
 • Price: €51,000
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi