Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne Shitje 1+1 tek Materniteti i Ri (ID B11042)

 • €83,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne Shitje 1+1 tek Materniteti i Ri (ID B11042)

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €83,000

Overview

Property ID: B11042
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Materniteti i ri shitet aprtament 1+1, me siperfaqe 80 m2, pallat i ri, kati i 8, me ashensor, me hipoteke, sistem kapot, pallat anti sizmik,i mobiluar ne menyre bashkekohore, me pamje nga bulevardi, kondicioner ne cdo dhome, instalime elektrike dhe hidraulike te nje cilesie teper te larte. Apartamenti organizohet nga Salloni i ndenjes, dhoma e gjumit,tualeti, koridori dhe ballkoni.

Cmimi 83.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Profarma, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:58 pm
 • Property ID: B11042
 • Price: €83,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda