Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 tek Vasil Shanto(ID B11017)Tirane

 • €63,000
Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 tek Vasil Shanto(ID B11017)Tirane

Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €63,000

Overview

Property ID: B11017
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2

Description

Prane Vasli Shantos, rruga Shefqet Musaraj, shitet apartament 1+1, ne pallat te ri , kati 8(i fundit), me hipoteke. Siperfaqe 58 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, i restauruar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner, ashensor. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes

Shitet       63 000 i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Komuna e Parisit, Kristal Center, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2021 at 2:31 pm
 • Property ID: B11017
 • Price: €63,000
 • Property Size: 58 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi