Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 tek Xhamlliku Tirane ( ID B1113)

 • €50,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 tek Xhamlliku Tirane ( ID B1113)

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €50,000

Overview

Property ID: B1113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek xhamlliku prane ish profarmes shitet apartament  1+1 ne pallat ekzistues , siperfaqe 50 m2, me HIPOTEKE, kati i katert  ( jo i fundit ) i kompletuar me te gjitha,banjo,ballkon, guzhine me vete i rikonstruktuar , me drite dhe orientim nga dielli pjesen me te madhe te kohes .

Shitet 50000 euro pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Njazi Meka, Oxhaku, Pazari i Ri, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Tufinë, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 12, 2021 at 3:59 pm
 • Property ID: B1113
 • Price: €50,000
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra