Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Fresk (ID B12063) Tirane

 • €80,000
Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Fresk (ID B12063) Tirane

Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: B12063
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 108
 • m2

Description

Tek Fresku rruga Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne pallat te ri. kati i 1 . Siperfaqe 108 m2, ME HIPOTEKE ,tualet  e gjitha e shtruar me parket  i mobiluar  .Apartamenti organizohet nga salloni bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori, ballkoni dhe oborri

Shitet 80.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Diellit, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2022 at 11:35 am
 • Property ID: B12063
 • Price: €80,000
 • Property Size: 108 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra