Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Fresk (ID B12067) Tirane

 • €82,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Fresk (ID B12067) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €82,000

Overview

Property ID: B12067
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96
 • m2

Description

Ne  Fresk, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5, me ashensor, me siperfaqe 96.8 m2, me hipoteke, bosh.  Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi,tualet dhe ballkon.

Shitet 82000 euro

 • City Tiranë
 • Area Allias, Fresku, Linze, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2021 at 1:08 pm
 • Property ID: B12067
 • Price: €82,000
 • Property Size: 96 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra