Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 ne Qytet Student (ID B12128) Tirane

 • €105,000
Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 ne Qytet Student (ID B12128) Tirane

Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €105,000

Overview

Property ID: B12128
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne Qytet Student, Rruga Budi. Shitet Apartament 2+1, ne pallat egzistues. kati i 2 me siperfaqe 100 m2.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme dhe dhome e ndenjes, tualet  dhe me nje organizim shume te mire,i mobiluar pjeserisht ne menyre bashkekohore, Disponon hipoteke te rregullt.

Cmimi 105000 euro

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2021 at 1:30 pm
 • Property ID: B12128
 • Price: €105,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi