Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 2+1 prane Ali Demit (ID B12119) Tirane

 • €85,000
Featured Për Shitje
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje

Apartament ne shitje 2+1 prane Ali Demit (ID B12119) Tirane

Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B12119
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne rrugen Petronini Luarasi, prane shkolles se Baletit, tek tregu i fruta perimeve shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 5, me hipoteke. Siperfaqe 75 m2, 2 dhoma, 1 banjo, sallon, kuzhine me vete. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, kundrabufe, parket, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Shitet           85 000 euro  i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 5, 2021 at 8:02 am
 • Property ID: B12119
 • Price: €85,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra