Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 2+1 te Zogu i Zi (ID B1207) Tirane

 • €105,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje

Apartament ne shitje 2+1 te Zogu i Zi (ID B1207) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €105,000

Overview

Property ID: B1207
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 98
 • m2

Description

Ne zonen e Zogut te Zi prane rrugs se Durresit ,shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, kati i 11.  Siperfaqe  98  m2 , 2 dhoma , 2 banjo, me hipoteke. Apartamenti eshte  teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore ,me kondicioner, ashensor, ballkon dhe pajisje hidrosanitare. Ndodhet ne nje ndertese te mireadministruar dhe shume cilesore.

Cmimi  105 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 11, 2021 at 10:36 am
 • Property ID: B1207
 • Price: €105,000
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra