Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 2+1 tek Ali Demi (ID B12117) Tirane

 • €75,000
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 2+1 tek Ali Demi (ID B12117) Tirane

Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Ali Demi, rruga Idriz Dollaku shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 4, me hipoteke. Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh, kuzhine me vete ne ballkon te mbyllur, 1 banjo. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar, instalime te reja hidraulike dhe elektrike.

Shitet       75 000  pak diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Hoxha Tahsim, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 10, 2021 at 12:43 pm
 • Property ID: B12117
 • Price: €75,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra