Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Bulevardi Zogu I (ID B12058) Tirane

 • €145,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Shitur Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Bulevardi Zogu I (ID B12058) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €145,000

Overview

Property ID: B12058
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 121
 • m2

Description

Tek Bulevardi Zogu i I. Shitet Apartament 2+1, ne pallat te ri. kati i 3 me siperfaqe 121 m2.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme dhe dhome e ndenjes , 2 ballkone,  tualet, ashensor dhe me nje organizim shume te mire, sistem kapot, sistemi chiller,shitet bosh,me pllaka . vetem me kundrabufe. Disponon hipoteke te rregullt.

Cmimi 145.000 euro

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Medreseja, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2022 at 8:46 am
 • Property ID: B12058
 • Price: €145,000
 • Property Size: 121 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT