Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Materniteti I Ri (ID B12049)

 • €110,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Materniteti I Ri (ID B12049)

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B12049
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 118
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Tek Brryli, prane Maternitetit te ri shitet apartament 2+1, me siperfaqe  118 m2 (65.50 m ), kati i 1 i banimit, me sistem kapot, sistem chiller, ndertim antisizmik, pallat i vitit 2021. Dritaret dopio xham , Objekti sapo ka perfunduar ndertimin dhe cdo punim i bere ne kete objekt eshte i standarteve me te larta duke filluar nga instalimet elektrike , hidraulike , termo dhe hidro izolim, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme.

Cmimi 110.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B12049
 • Price: €110,000
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda