Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Materniteti I Ri (ID B12051)

 • €115,000
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Materniteti I Ri (ID B12051)

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €115,000

Overview

Property ID: B12051
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 124
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Tek Brryli, prane Maternitetit te ri shitet apartament 2+1, me siperfaqe  124 m2, kati i 5, me sistem kapot, sistem chiller, ndertim antisizmik, pallat i vitit 2021. Dritaret dopio xham , Objekti sapo ka perfunduar ndertimin dhe cdo punim i bere ne kete objekt eshte i standarteve me te larta duke filluar nga instalimet elektrike , hidraulike , termo dhe hidro izolim, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme.

Cmimi 115.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B12051
 • Price: €115,000
 • Property Size: 124 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda