Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Stacioni Trenit (ID B12057) Tirane

 • €92,000
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Stacioni Trenit (ID B12057) Tirane

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €92,000

Overview

Property ID: B12057
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 106
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja. Shitet Apartament 2+1, ne pallat te ri. kati i 2 me siperfaqe 104 m2.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme dhe dhome e ndenjes , ballkon, 2 tualete, ashensor dhe me nje organizim shume te mire, sistem kapot, sistemi chiller, i mobiluar ne menyre bashkekohore, Disponon hipoteke te rregullt.

Cmimi 92000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Qender, Rruga e Durrësit, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2021 at 1:05 pm
 • Property ID: B12057
 • Price: €92,000
 • Property Size: 106 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica