Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 Tualete+3 Ballkone Prane Teatrit Art Turbina (ID B12047)

 • €169,000
Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 Tualete+3 Ballkone Prane Teatrit Art Turbina (ID B12047)

Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €169,000

Overview

Property ID: B12047
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Description

Ne liqenin e Tiranes prane Teatrit Art Turbina ne shitje apartament 2 + 1 + 2 banjo dhe 3 ballkone, me siperfaqe 115 m2, kati 9, pallat i ri, 2 ashensore, te mobiluar ne menyre bashkekohore, me parket, hipoteke, sistem kapuç , izolim hidro dhe termik, sistem i ri elektrik dhe hidraulik, i zbukuruar me arkitekt.

Cmimi 169,000 euro.

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Prane gjuheve te huaja, Rezidenca Kodra e Diellit, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:08 pm
 • Property ID: B12047
 • Price: €169,000
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda