Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 2+1+2 tek Delijorgji (ID B12040) Tirane

 • €130,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 2+1+2 tek Delijorgji (ID B12040) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €130,000

Overview

Property ID: B12040
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 114
 • m2

Description

Ne rrugen e Kavajes, tek Kompleksi Delijorgji shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 8(i fundit) me hipoteke. Siperfaqe 114 m2, 2 dhoma, 2 banjo, ballkon. Apartamenti eshte i pamobiluar, i rikonstruktuar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, 2 ashensor. Apartamenti gjendet ne nje nder komplekset me te mire te Tiranes.

Shitet         130 000 i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 7, 2021 at 8:59 am
 • Property ID: B12040
 • Price: €130,000
 • Property Size: 114 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra