Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 3+1 ne Laprake (ID B13010) Tirane

 • €90,000
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 3+1 ne Laprake (ID B13010) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: B13010
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Ne Laprake, prane gjimnazit Aleks Buda shitet apartaement 3+1, ne pallat te ri, kati 1, me hipoteke. Siperfaqe 92 m2, 3 dhoma, 1 dhome, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, instalime te reja elektrike dhe hidraukike, kondicioner, ashensor.

Shitet  90 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Don Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 2, 2021 at 11:21 am
 • Property ID: B13010
 • Price: €90,000
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra