Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 3+1 ne Yzberisht (ID B1302 ) Tirane

 • €90,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 3+1 ne Yzberisht (ID B1302 ) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €90,000

Overview

Property ID: B1302
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 132.5
 • m2

Description

Tirane shitet apartament 3+1 ne Yzberisht prane big marketit i mobiluar plotesisht 2 ballkone 2 tualete, Guzhine me vete te kompletuar me gjithcka dhe teper funksionale .Kati 6, siperfaqe 123.5 m2 ( 11.8m2  ne hipoteke) , imobiluar ne menyre luksoze, me shume drite dhe diell. Arredimi eshte i ri dhe shitet i mobiluar. Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 90.000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Ish Nisharaku, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Selitë, Vaqarr, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 19, 2021 at 10:55 am
 • Property ID: B1302
 • Price: €90,000
 • Property Size: 132.5 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra