Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 3+1 Tek Astiri (ID B1303) Tirane

 • €99,000
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 3+1 Tek Astiri (ID B1303) Tirane

Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €99,000

Overview

Property ID: B1303
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 125
 • m2

Description

Tek Astiri, prane viles L shitet apartament 3+1, ne pallat te ri, kati 4 me hipoteke. Siperfaqe 125 m2, 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze  dyer druri , dritare me triple xham , e shtruar e gjithe shtepia me parket druri 80 euro/m2, njera nga tualetet me jacuzzi, tualeti tjeter me kabine dushi teper cilesore, cdo ambjent i pajisur me kondicioner. Ne apartament do te qendroje bufeja e aneksit, cilsore dhe shume e mirmbajtur, e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket cilesore, ashensor. Apartamentit jepet dhe me garazh per cmim ekstra.

Shitet    99 000 euro

Garazhi, kati -1   14 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kodra e Diellit, Kombinat, Laprake, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rezidenca Kodra e Diellit, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 18, 2021 at 9:47 am
 • Property ID: B1303
 • Price: €99,000
 • Property Size: 125 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 25 m2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra