Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 3+1 tek Fusha e Aviacionit (ID B13011) Tirane

 • €110,000
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 3+1 tek Fusha e Aviacionit (ID B13011) Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B13011
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 113
 • m2

Description

Tek Fusha e Aviacionit shitet apartament 3+1, ne pallat te ri, kati 2. Siperfaqe 113 m2, 3 dhoma, 1 banjo, 2 ballkone, kuzhine me vete dhe sallon. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem kapot, kondicioner, sistem kapot.

Shitet           110 000 i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 12, 2021 at 9:05 am
 • Property ID: B13011
 • Price: €110,000
 • Property Size: 113 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra