Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 3+1 Tek Komuna Parisit (ID B13015) Tirane

 • €130,000
Rruga Frang Bardhi, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 3+1 Tek Komuna Parisit (ID B13015) Tirane

Rruga Frang Bardhi, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €130,000

Overview

Property ID: B13015
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 135
 • m2

Description

Tek Komuna Parisit ,  Prane Kristal Center shitet apartaement 3+1, ne pallat te ri, kati 7, me hipoteke. Siperfaqe 135 m2, 3 dhoma, 1 dhome, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, instalime te reja elektrike dhe hidraukike, kondicioner, ashensor.

Shitet  130 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 10:11 am
 • Property ID: B13015
 • Price: €130,000
 • Property Size: 135 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra