Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Ne Shitje 3+1 Tek Tregu Elektrik (ID B1314) Tirane

 • €70,000
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament Ne Shitje 3+1 Tek Tregu Elektrik (ID B1314) Tirane

Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €70,000

Overview

Property ID: ID B1314
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek tregu elektrik. Shitet Apartament 3+1,  me siperfaqe 80m2, ne katin e 5, te nje pallati egzistues. ne nje zone te paster dhe shume te qete nga zhurmat ne qytetin e Tiranes. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi te bollshme dhe dhome e ndenjes me ballkon, korridor te madh, aneks, tualet dhe me nje organizim shume te mire. Disponon hipoteke te rregullt.

Cmimi 70000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Oxhaku, Pazari i Ri, Qyteti Studenti, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 15, 2021 at 9:06 am
 • Property ID: ID B1314
 • Price: €70,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra