Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 3+1+2 plus garazh tek Prokuroria e Tiranes (ID B1305) Tirane

 • €145,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 3+1+2 plus garazh tek Prokuroria e Tiranes (ID B1305) Tirane

 • €145,000

Overview

Property ID: B1305
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 118
 • m2

Description

Tek prokuroria e Tiranes shitet apartament 3+1+2 plua garazh 32m2, pallat i ri , kati 4  . Apartamenti ka Siperfaqe totale 118m2 , me HIPOTEKE. Apartamenti eshte bosh , me parket , ashensor. Brenda cmimit perfshihet Apartamenti dhe garazhi. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

Shitet 145000 euro

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Harry Fultz, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 22, 2021 at 12:29 pm
 • Property ID: B1305
 • Price: €145,000
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi